Autor:

M B

Utworzono:

11.10.2015

W 10 kolejce rozgrywek A klasy podejmowaliśmy zespół Zamkowca Toszek. Nasz przeciwnik w poprzednim sezonie grał w klasie okręgowej i na pewno z respektem do rywala przystąpiliśmy do tego meczu. Pierwsza połowa to sytuacje z obu stron lecz wynik długo się nie zmieniał. Spory udział w tym na pewno naszego bramkarza, który w sobie tylko znany sposób obronił uderzenie zawodnika z Toszka z najbliższej odległości. Bramkę otwierającą wynik meczu zdobył strzałem głową Krzysiu, po dośrodkowaniu z rzutu wolnego Mariusza Birówki. Do przerwy wynik nie uległ zmianie. Tuż po wznowieniu gry w 2 połowie tracimy bramkę. Zespół Toszka naprawdę ładnie pograł piłką i przy biernej postawie naszych zawodników piłka ląduje przy dalszym słupku naszej bramki i mamy 1:1. Bramkę na 2:1 zdobywamy ponownie po stałym fragmencie i wrzutce Mariusza Birówki, który tym razem znajduje w polu karnym Pawła, który głową zdobywa dla nas bramkę na 2:1. Wynik do końca meczu nie uległ zmianie, chociaż goście dążyli wszelkim sposobami do zmiany niekorzystnego wyniku. W efekcie gry o wszystko i nie zawsze postawy zgodnej z duchem sportowej rywalizacji dwóch zawodników Zamkowca otrzymało czerwone kartki i troszkę wcześniej zakończyli swój udział w zawodach. Kolejny mecz wygrany i to na pewno cieszy, cieszy też frekwencja zawodników Naprzodu, którzy w końcu prawie w komplecie stawili się na mecz ligowy, i sprawili że trener miał tym razem spory ból głowy na kogo postawić od pierwszej minuty. Kolejnym przeciwnikiem w następna niedzielę będzie zespół Społem Zabrze, a mecz rozegrany zostanie na boisku w Grzybowicach o godzinie 15:00 . Zapraszamy naszych wiernych kibiców, którzy wspierają nas dzielnie w każdym meczu.