19.09.2015

ORLIKI gr. mistrzowska (r. 2005 i młodsi)

JUWE 5-10 Siódemka Tychy
Bramki zdobyli kolejno:
1- Stolorz Jakub- który poszedł na bramkarza do końca i dzięki temu przy wybiciu piłki kieruje ją do bramki.
2- Piekorz Paweł- 1 na 1 z bramkarzem, asystował Piszczek Bartek.
3- Żogała Mateusz- z ostrego kąta i mocnym strzałem w długi róg bramkarza.
4- Smejkal Paweł- pięknie wykonany rzut wolny.
5- Piekorz Paweł- 1 na 1 z bramkarzem, znów góra był Paweł pokonując bramkarza. Asystował Piszczek Bartek

Drużynę reprezentowali: w bramce- Ciasto Samuel, Piszczek Bartosz, Piekorz Paweł, Nycz Adrian, Żogała Mateusz, Burzawa Łukasz, Smejkal Paweł, Spyra Krzysztof, Świerczyński Miłosz, Stolorz Jakub oraz Szandar Dominik.

Z meczu na mecz młodzi zawodnicy JUWE rozkręcają się- przypomnijmy, że na 11 zawodników- dwóch tylko było z rocznika 2005, pozostali są z rocznika 2006, nawet 2007. Dziś przekonali się o tym goście, którzy po pierwszej połowie prowadzili 5-1, byliśmy za gościnni i za darmo przeciwnicy dostali od nas 3 prezenty, które zamienili na 3 bramki.

Druga połowa jak zawsze wyglądała lepiej, to my atakujemy, to my naciskamy, przeważamy i tym samym doprowadzamy do wyrównania na 5-5.
Niestety, opadamy z sił i goście wygrywają strzelają na bramki, wygrywając spotkanie 10-5.

Trzeba pochwalić dziś cały zespół za WALKĘ i ZAANGAŻOWANIE, bo z meczu na mecz mimo różnicy wieku, nasi zawodnicy grają jak równy z równym., super chłopaki!!!!!!!! oby tak dalej!!!!!!