UKS SPS Wola Gospodarze

Radosław Roszak Trener

PrezesAdam

20.10.2015

W meczu wyjazdowym na Wole grali: Ciasto Samuel w bramce, Spyra Krzysztof, Piszczek Bartosz, Piekorz Paweł, Żogała Mateusz, Duży Mateusz, Burzawa Łukasz, Nycz Adrian, Stolorz Jakub oraz Konieczny Michał.

Bramki dla naszego zespołu zdobyli po kolei:
1- Żogała Mateusz- mocne uderzenie zamieniające na gola, po asyście Spyry Krzysztofa
2- Żogała Mateusz- asysta Piszczek Bartosz
3- Burzawa Łukasz- strzał na bramkę z pierwszego kontaktu, po asyście ze skrzydła Mateusza Żogały
Do przerwy 5-3 dla Woli
4- Spyra Krzysztof
5- Ciasto Samuel- uderzenie bramkarza z rzutu wolnego z połowy boiska, lobujące bramkarza drużyny przeciwnej
6- Spyra Krzysztof
Wynik końcowy 11-6 dla Woli

Przebieg meczu:
Najlepszy mecz w wykonaniu naszych zawodników, pełen walki, okazji strzeleckich. My jako pierwsi zdobywamy gola i przez jakiś czas utrzymujemy wynik. Niestety, brak asekuracji przez naszych zawodników spowodowało że zawodnicy Woli oddawali strzały z dystansu górą i dzięki temu zdobyli wszystkie bramki. Po pierwej połowie na pochwały zasuguje cały zespół, który walczył jak nigdy, ale na wyróżnienie zasługiwali Ciasto Samuel w bramce, który mimo wzrostu wypalał dużo górnych piłek, Burzawa Łukasz z kolei za walkę i grę w ataku oraz Żogała Mateusz za rajdy z prawej strony boiska.

Druga połowa była również, jak pierwsza w naszym wykonaniu bardzo dobra, waleczna, lecz bramkarz przeciwnej drużyny wyłapywał nasze strzały na bramkę.
Zabrakło w całym meczu asekuracji ze strony naszych zawodników, którzy pozwalali na trudne i mocne strzały z daleka na bramkę Samiego.

Tak jak napisane wcześniej cała drużyna zasługuje na pochwały, bo na prawdę był to najlepszy mecz w wykonaniu naszych zawodników, który do tej pory grali, chłopaki oby tak dalej!!!

Najlepszym zawodnik meczu wybrany został: najmłodszy zawodnik z rocznika 2007 Burzawa Łukasz- za walkę na boisku oraz zaangażowanie, który mimo że grał w ataku, wspomagał nawet chłopaków w obronie, Łukasz w sobotę powtórka w kolejnym meczu!