Autor:

PrezesAdam

Utworzono:

29.04.2016

W niedzielę zawodnicy JUWe mierzyli się z Pniówkiem Pawłowice, grając w składzie: w bramce Samuel Ciasto, Adrian Nycz, Krystian Rodak, Michał Konieczny, Paweł Smejkal, Krzysztof Spyra, Paweł Piekorz, Jakub Stolorz, Kacper Skitek oraz Bartosz Piszczek.

Przed meczem na rozgrzewce wszyscy zaskoczeni byliśmy że zawodnicy z rocznika 2005 mogą być tacy wysocy, no ale cóż, zawodnicy z JUWe nikogo się nie boją i zaczynamy grać mecz.
Po pierwszej połowie meczu był wynik 4-2 dla JUWe. Nasi zawodnicy mimo znaczącej przewagi fizycznej pokazali przeciwnikom dobrą piłkę.
Trzeba pochwalić cały zespół za walkę, a w szczególności grę w obronie Michała oraz Krzyśka.
Do drugiej połowy przystąpiliśmy nie co rozluźnieni, bez koncentracji i to spowodowało narastające się błędy, za które płaciliśmy bramkami dla przeciwników.
Wynik po ostatnim gwizdku sędziego 12-5 dla Pniówka.
Można śmiało powiedzieć, że pierwsza połowa była świetna w naszym wykonaniu, natomiast druga z narastającymi się błędami.

Bramki dla JUWe strzelali:
1 Smejkal Paweł
2 Skitek Kacper asysta Piekorz Paweł
3 Skitek Kacper asysta Piekorz Paweł
4 Skitek Kacper
5 Smejkal Paweł asysta Piszczek Bartosz

Najlepszego zawodnika meczu ciężko wybrać, lecz pierwszej połowy- jest ich dwóch: Michał Konieczny oraz Krzysztof Spyra- obaj świetnie w obronie.

W tym tygodniu trenujemy czwartek oraz piątek godzina 16:15
W sobotę o 10 pierwszy mecz ligowy u siebie z Unią Bieruń Stary.
Jeżeli chłopaki zagrają tak jak na Pniówku w pierwszej połowie, to wygrają z Unią.